SA115C473KAC
KYOCERA AVX
型号:
SA115C473KAC
描述:
CAP CER 0.047UF 50V X7R AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.047 µF