SA115E334ZAR
KYOCERA AVX
型号:
SA115E334ZAR
描述:
CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL
用户指南
Operating Temperature 10°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient Z5U
Size / Dimension 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.33 µF