Kingbright
型号:
SA40-18SURKWA
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
DISPLAY 7SEG 3.98" SGL RED 10DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$30.495
$30.495
10
$23.8773
$238.773
100
$20.85668
$2085.668
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Size / Dimension | 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) |
| Millicandela Rating | 250mcd |
| Product Status | Active |
| Power Dissipation (Max) | 150mW |
| Series | - |
| Common Pin | Common Anode |
| Package / Case | 10-DIP (4.210", 107.00mm) |
| Number of Characters | 1 |
| Display Type | 7-Segment |
| Digit/Alpha Size | 3.98" (101.20mm) |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.9V |
| Package | Tube |
| Wavelength - Peak | 645nm |
| Base Product Number | SA40-18 |