SAC12-E3/54
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
SAC12-E3/54
封装:
DO-204AC (DO-15)
描述:
TVS DIODE 12VWM 19VC DO204AC
库存 : 7914
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 25A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 13.3V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 500W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-204AC (DO-15)
Series TransZorb®
Type Zener
Package / Case DO-204AC, DO-15, Axial
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V