首页 / 晶体 / SAW3127D4A-32.768K
minImg
SAW3127D4A-32.768K
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SAW3127D4A-32.768K
描述:
CRYSTAL 32.768K 7PF SMD
库存 : 3000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 7pF
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms
Series SAW312
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 32.768 kHz