首页 / 晶体 / SAX21412FA4A-32.000M
minImg
SAX21412FA4A-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SAX21412FA4A-32.000M
描述:
CRYSTAL 32.000M 12PF SMD
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz