首页 / 晶体 / SAX2148EA4B-27.000M
minImg
SAX2148EA4B-27.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SAX2148EA4B-27.000M
描述:
CRYSTAL 27.000M 8PF SMD
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 27 MHz