首页 / 晶体 / SAX32410DA4B-32.000M
minImg
SAX32410DA4B-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SAX32410DA4B-32.000M
描述:
CRYSTAL 32.000M 10PF SMD
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series SAX324
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz