首页 / 晶体 / SAX32410EY4B-16.000M
minImg
SAX32410EY4B-16.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SAX32410EY4B-16.000M
描述:
CRYSTAL 16.000M 10PF SMD
库存 : 1000
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±100ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 16 MHz