首页 / 晶体 / SAX3248EA4A-40.000M
minImg
SAX3248EA4A-40.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SAX3248EA4A-40.000M
描述:
CRYSTAL 40.000M 8PF SMD
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 40 MHz