SB050100WE10
TE Connectivity Raychem Cable Protection
型号:
SB050100WE10
描述:
LABEL DIE-CUT 0.50" X 1" WHT
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Series SB
For Use With/Related Products T308S Thermal Transfer Printer
Label Size 0.50" x 1.00" (12.7mm x 25.4mm)