SB28B0500AB
Leader Tech Inc.
型号:
SB28B0500AB
描述:
FERRITE PLATE 12.7MM X 12.7MM
用户指南
Series Saddle Beads®
Height - Seated (Max) 0.250" (6.35mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Filter Type Ferrite Plate
Package Bulk
Size / Dimension 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)