SBC4-102-291
KEMET
型号:
SBC4-102-291
品牌:
KEMET
描述:
FIXED IND 1MH 290MA 2.15 OHM TH
库存 : 261
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 470mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.571" (14.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 290 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.354" Dia (9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.15Ohm Max
Series SBC
Inductance 1 mH