TE Connectivity Passive Product
型号:
SBCHE151R0K
封装:
-
批次:
-
描述:
RES 1 OHM 10% 17W AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.8715
$1.8715
10
$1.6587
$16.587
25
$1.53786
$38.4465
50
$1.44742
$72.371
100
$1.26654
$126.654
250
$1.085622
$271.4055
500
$0.904685
$452.3425
1000
$0.784064
$784.064
5000
$0.759934
$3799.67
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | ±400ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.394" x 0.354" Rectangular x 2.953" L (10.00mm x 9.00mm x 75.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 1 Ohms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 17W |
| Package / Case | Axial, Radial Formed |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBCHE15 |