TE Connectivity Passive Product
型号:
SBCHE1533RJ
封装:
-
批次:
-
描述:
RES 33 OHM 5% 17W AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.482
$1.482
10
$1.311
$13.11
25
$1.20574
$30.1435
50
$1.09991
$54.9955
100
$0.951805
$95.1805
250
$0.803738
$200.9345
500
$0.676818
$338.409
1000
$0.562609
$562.609
5000
$0.539344
$2696.72
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.394" x 0.354" Rectangular x 2.953" L (10.00mm x 9.00mm x 75.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 33 Ohms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 17W |
| Package / Case | Axial, Radial Formed |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBCHE15 |