TE Connectivity Passive Product
型号:
SBCHE46R8J
封装:
-
批次:
-
描述:
RES 6.8 OHM 5% 4W AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0545
$1.0545
10
$0.93195
$9.3195
25
$0.85652
$21.413
50
$0.78128
$39.064
100
$0.676115
$67.6115
250
$0.570912
$142.728
500
$0.480757
$240.3785
1000
$0.399636
$399.636
5000
$0.383106
$1915.53
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±400ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.315" x 0.276" Rectangular x 0.787" L (8.00mm x 7.00mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 6.8 Ohms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Axial, Radial Formed |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBCHE4 |