SBCV1522KK
TE Connectivity Passive Product
型号:
SBCV1522KK
描述:
RES 22K OHM 10% 17W RADIAL
库存 : 951
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 2.953" (75.00mm)
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 22 kOhms
Series SBC, CGS
Power (Watts) 17W