SBS12ELHFPPC
Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
SBS12ELHFPPC
描述:
BUZZER MAGNETIC 44.45MM TH
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 0.590" (14.99mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration Variable
Termination PC Pins
Size / Dimension 1.750" Dia (44.45mm)
Mounting Type Through Hole
Current - Supply 40 ~ 250mA
Voltage Range 9 ~ 12V
Product Status Active
Ratings Medical
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series SBS
Sound Pressure Level (SPL) 95dB @ 9V, 10cm
Technology Magnetic
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Operating Mode Pin Selectable
Frequency 2.075kHz