Anderson Power Products, Inc.
型号:
SBSX75A-REC-BLK
封装:
-
批次:
-
描述:
SBSX-75A RECEPTACLE ASSEMBLY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.8035
$13.8035
10
$12.23315
$122.3315
25
$11.76214
$294.0535
50
$11.2917
$564.585
100
$10.664415
$1066.4415
250
$9.723478
$2430.8695
500
$9.096155
$4548.0775
1000
$8.343375
$8343.375
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Voltage Rating | 600 V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 50 A |
| Row Spacing | - |
| Contact Type | Male Blade |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Spring Retention |
| Product Status | Active |
| Series | SBS® X-75A |
| Note | Contacts Not Included |
| Stacking Direction | Side to Side |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | - |
| Mfr | Anderson Power Products, Inc. |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polycarbonate (PC) |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |