SBT12ELMCTPC
Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
SBT12ELMCTPC
描述:
BUZZER PIEZO 44.45MM TH
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 0.551" (14.00mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration Variable
Termination PC Pins
Size / Dimension 1.750" Dia (44.45mm)
Mounting Type Through Hole
Current - Supply 15 ~ 25mA
Voltage Range 9 ~ 12V
Product Status Active
Ratings Medical
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series SBT
Sound Pressure Level (SPL) 85dB @ 9V, 10cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Operating Mode Pin Selectable
Frequency 2.075kHz