Kingbright
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.5505
$4.5505
10
$3.21575
$32.1575
100
$2.63397
$263.397
500
$2.220473
$1110.2365
1000
$2.036714
$2036.714
2000
$1.952488
$3904.976
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Size / Dimension | 1.339" H x 0.945" W x 0.413" D (34.00mm x 24.00mm x 10.50mm) |
| Millicandela Rating | 120mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Power Dissipation (Max) | 150mW |
| Series | - |
| Common Pin | Common Cathode |
| Package / Case | 10-DIP (1.200", 30.48mm) |
| Number of Characters | 1 |
| Display Type | 7-Segment |
| Digit/Alpha Size | 1.00" (25.40mm) |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.7V |
| Package | Tube |
| Wavelength - Peak | 660nm |
| Base Product Number | SC10-21 |