Kingbright
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.503
$4.503
10
$3.1844
$31.844
100
$2.607845
$260.7845
500
$2.19849
$1099.245
1000
$2.016546
$2016.546
2000
$1.933155
$3866.31
5000
$1.89525
$9476.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Size / Dimension | 1.339" H x 0.945" W x 0.413" D (34.00mm x 24.00mm x 10.50mm) |
| Millicandela Rating | 260mcd |
| Product Status | Active |
| Power Dissipation (Max) | 75mW |
| Series | - |
| Common Pin | Common Cathode |
| Package / Case | 10-DIP (1.197", 30.40mm) |
| Number of Characters | 1 |
| Display Type | 7-Segment |
| Digit/Alpha Size | 1.00" (25.40mm) |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.95V |
| Package | Tube |
| Wavelength - Peak | 645nm |
| Base Product Number | SC10-21 |