Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
SC250NR
封装:
-
批次:
-
描述:
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$44.289
$44.289
10
$37.1773
$371.773
25
$34.9904
$874.76
50
$33.89676
$1694.838
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C |
| Input Type | AC, DC |
| Height - Seated (Max) | 1.399" (35.54mm) |
| Approval Agency | cUL, UL |
| Duration | - |
| Termination | Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) |
| Size / Dimension | 1.687" Dia (42.85mm) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Current - Supply | 5 ~ 18mA |
| Voltage Range | 60 ~ 250V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | SC |
| Sound Pressure Level (SPL) | 80dB @ 60V, 61cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Mallory Sonalert Products Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 2.9kHz |
| Package | Bulk |
| Port Location | Top |