SC30G104V
Amphenol Thermometrics
型号:
SC30G104V
描述:
THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±0.1°C
B25/100 -
B Value Tolerance -
Mounting Type -
Product Status Active
Series SC
B25/75 -
Length - Lead Wire 1.50" (38.00mm)
Resistance in Ohms @ 25°C 100k
Package / Case Bead
Power - Max 30 mW