SC5022F-681
Signal Transformer
型号:
SC5022F-681
描述:
FIXED IND 680UH 680MA 1.24OHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.280" (7.11mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 680 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.24Ohm Max
Series SC5022F
Inductance 680 µH