SC73B-330
Signal Transformer
型号:
SC73B-330
描述:
FIXED IND 33UH 1.4A 200 MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 850mA
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Series SC73B
Inductance 33 µH