SC75B-330
Signal Transformer
型号:
SC75B-330
描述:
FIXED IND 33UH 1.7A 130 MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.2A
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 130mOhm Max
Series SC75B
Inductance 33 µH