Essentra Components
型号:
SCBSST-10-01
封装:
-
批次:
-
描述:
BRD SPT SNAP LOCK THR STUD 5/8"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.52535
$5.2535
25
$0.48032
$12.008
50
$0.45201
$22.6005
100
$0.4332
$43.32
250
$0.395542
$98.8855
500
$0.376732
$188.366
1000
$0.310792
$310.792
2500
$0.28254
$706.35
请发送询价,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Threaded Stud |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, SCBSST |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Between Board Height | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Length - Overall | 1.280" (32.50mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | M4 Thread |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SCBSST |