KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.256
$4.256
10
$3.43045
$34.3045
50
$2.94994
$147.497
100
$2.67558
$267.558
500
$1.989528
$994.764
1000
$1.85231
$1852.31
2500
$1.78371
$4459.275
5000
$1.749406
$8747.03
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 1.437" (36.50mm) |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.217" (5.50mm) |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | SCC |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 22 F |
| Package | Bulk |