KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.7725
$14.7725
10
$14.0372
$140.372
50
$11.82104
$591.052
100
$11.082225
$1108.2225
500
$9.82623
$4913.115
1000
$9.235188
$9235.188
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 2.520" (64.00mm) |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Termination | Solder Lug |
| Lead Spacing | 0.866" (22.00mm) |
| Voltage - Rated | 2.7 V |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 60°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 6mOhm @ 1kHz |
| Series | SCC |
| Package / Case | Radial, Can - Solder Lug |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 300 F |
| Package | Bulk |