SCE016XD2DB1B
Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
SCE016XD2DB1B
描述:
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 2.000" (50.80mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration 10 PPS
Termination Terminal Block, Wire Leads
Size / Dimension 1.687" Dia (42.85mm)
Mounting Type Panel Mount
Current - Supply 40mA
Voltage Range 6 ~ 16V
Product Status Active
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series SCE
Sound Pressure Level (SPL) 95dB @ 6V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Operating Mode Single Tone, Pulse, Fast
Frequency 2kHz