SCE028LD2VC3S
Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
SCE028LD2VC3S
描述:
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 1.946" (49.43mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration 5 PPS
Termination Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm), Wire Leads
Size / Dimension 1.687" Dia (42.85mm)
Mounting Type Panel Mount
Current - Supply 40mA
Voltage Range 16 ~ 28V
Product Status Active
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series SCE
Sound Pressure Level (SPL) 85dB @ 16V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Operating Mode Pulse, Medium
Frequency 2kHz