SCE120LA3DP2S
Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
SCE120LA3DP2S
描述:
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input Type AC
Height - Seated (Max) 1.399" (35.54mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration 2 PPS
Termination Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Size / Dimension 1.687" Dia (42.85mm)
Mounting Type Panel Mount
Current - Supply 40mA
Voltage Range 48 ~ 120V
Product Status Active
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series SCE
Sound Pressure Level (SPL) 85dB @ 48V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Operating Mode Double Pulse, Fast
Frequency 2.9kHz