SCE120SA3SU1B
Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
SCE120SA3SU1B
描述:
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input Type AC
Height - Seated (Max) 1.511" (38.39mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration 0.5 ~ 8 PPS in 60 Sec
Termination Terminal Block
Size / Dimension 1.687" Dia (42.85mm)
Mounting Type Panel Mount
Current - Supply 40mA
Voltage Range 48 ~ 120V
Product Status Active
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series SCE
Sound Pressure Level (SPL) 65dB @ 48V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Operating Mode Speed Up, Slow
Frequency 2.9kHz