SCE5R5C684HT
Sruite Electronic Technology (US)
型号:
SCE5R5C684HT
描述:
CAP 0.68F -20% +80% 5.5V T/H
库存 : 4800
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 5
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance -20%, +80%
Termination PC Pins
Lead Spacing 0.217" (5.50mm)
Voltage - Rated 5.5 V
Size / Dimension 0.819" Dia (20.80mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 1kHz
Series SCE
Package / Case Radial, Can
Mfr Sruite Electronic Technology (US)
Capacitance 680 mF