SCE5R5H155
Sruite Electronic Technology (US)
型号:
SCE5R5H155
描述:
CAP 5.5V -20% +80% 1.5F T/H
库存 : 12111
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 5
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.276" (7.00mm)
Tolerance -20%, +80%
Termination PC Pins
Lead Spacing 0.768" (19.50mm)
Voltage - Rated 5.5 V
Size / Dimension 0.768" Dia (19.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 10Ohm @ 1kHz
Series SCE
Package / Case Axial, Can - Horizontal
Mfr Sruite Electronic Technology (US)
Capacitance 1.5 F