SCEP147S-9R5
Signal Transformer
型号:
SCEP147S-9R5
描述:
FIXED IND 9.5UH 9.3A 13.3MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 11.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.319" (8.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.591" L x 0.587" W (15.00mm x 14.90mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 13.3mOhm Max
Series SCEP147S
Inductance 9.5 µH