Mini-Circuits
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.991
$14.991
20
$5.729925
$114.5985
50
$4.92423
$246.2115
100
$4.34017
$434.017
200
$3.70576
$741.152
500
$3.30296
$1651.48
1000
$2.829689
$2829.689
2000
$2.527589
$5055.178
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Loss | 1.2dB |
| Series | - |
| Specifications | Isolation (Min) 14dB, 13dB Return Loss, 10° Imbalance (Max) |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Frequency | 2.7 GHz ~ 3.9 GHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W x 0.042" H (2.01mm x 1.24mm x 1.07mm) |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | SCG-3 |