SCH4312-120
Signal Transformer
型号:
SCH4312-120
描述:
FIXED IND 12UH 640MA 456MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 530mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 640 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" L x 0.220" W (6.30mm x 5.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 456mOhm Max
Series SCH4312
Inductance 12 µH