SCIHP1367-3R3M
Signal Transformer
型号:
SCIHP1367-3R3M
描述:
FIXED IND 3.3UH 15A 6.8 MOHM SMD
库存 : 11712
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 29A
Inductance Frequency - Test 200 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.264" (6.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 15 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.8mOhm Max
Series SCIHP1367
Inductance 3.3 µH