SCMD4D10C-6R8
Signal Transformer
型号:
SCMD4D10C-6R8
描述:
FIXED IND 6.8UH 800MA 380MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 380mOhm Max
Series SCMD4D10C
Inductance 6.8 µH