KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.8855
$3.8855
10
$3.49695
$34.9695
50
$3.03107
$151.5535
100
$2.642425
$264.2425
500
$2.176146
$1088.073
1000
$2.020707
$2020.707
2500
$1.981852
$4954.63
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 0.925" (23.50mm) |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.531" (13.50mm) |
| Voltage - Rated | 8.1 V |
| Size / Dimension | 0.945" L x 0.315" W (24.00mm x 8.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 350mOhm @ 1kHz |
| Series | SCM |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 1 F |
| Package | Bulk |