SCPH73-221
Signal Transformer
型号:
SCPH73-221
描述:
FIXED IND 220UH 430MA 1.7OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 300mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.142" (3.60mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 430 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.7Ohm Max
Series SCPH73
Inductance 220 µH