SCR105B-820
Signal Transformer
型号:
SCR105B-820
描述:
FIXED IND 82UH 1.57A 280MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 790mA
Inductance Frequency - Test 2.52 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.57 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 280mOhm Max
Series SCR105B
Inductance 82 µH