SCR74B-680
Signal Transformer
型号:
SCR74B-680
描述:
FIXED IND 68UH 1.32A 330MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 680mA
Inductance Frequency - Test 2.52 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.32 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.327" L x 0.295" W (8.30mm x 7.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 330mOhm Max
Series SCR74B
Inductance 68 µH