Signal Transformer
型号:
SCRH125-220
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 22UH 4A 36 MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.083
$1.083
10
$1.00415
$10.0415
25
$0.92682
$23.1705
50
$0.77235
$38.6175
100
$0.726085
$72.6085
250
$0.648812
$162.203
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 2.8A |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 4 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 36mOhm Max |
| Series | SCRH125 |
| Inductance | 22 µH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |