SCRH6D28-270
Signal Transformer
型号:
SCRH6D28-270
描述:
FIXED IND 27UH 1.05A 142MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.05A
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.05 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 142mOhm Max
Series SCRH6D28
Inductance 27 µH