SD14-681-R
Eaton - Electronics Division
型号:
SD14-681-R
描述:
FIXED IND 680UH 156MA 10.3OHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 142mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 156 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 10.3Ohm
Series SD
Inductance 680 µH