SD3110-101-R
Eaton - Electronics Division
型号:
SD3110-101-R
描述:
FIXED IND 100UH 146MA 4.72OHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 150mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 146 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.72Ohm
Series SD3110
Inductance 100 µH