SD3110-330-R
Eaton - Electronics Division
型号:
SD3110-330-R
描述:
FIXED IND 33UH 260MA 1.5 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 260mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 260 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.5Ohm
Series SD3110
Inductance 33 µH